Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Weby rychle a levně

Připravíme vám webové stránky pro vaši firmu jednoduše a levně. Naše weby jsou již od 5900 Kč, za cenu od 7900 Kč získáte web s administračním rozhraním, který budou moci spravovat přímo vaši pracovníci. Budete-li mít zájem, můžeme pro vás zařídit i pravidelnou optimalizaci webu, napsat vhodné články, připravit jazykové mutace nebo responzivní web pro mobilní zařízení. Naše weby můžete mít ihned, za pouhé dva týdny od podepsání smlouvy a dodání podkladů.

Weby pro akciovky levně a rychle

Patříme mezi profesionální dodavatele webů, e-shopů, micrositů a SEO služeb. Můžeme se postarat i o vás. Vytvoříme vám web na míru již do čtrnácti dní. Zvládáme jak jednoduché microsite, tak složitější produktové weby, e-shopy, webové systémy i portály.

Pokud potřebujete web pro vaši společnost jen kvůli splnění zákonné povinnosti, jistě nechcete investovat desítky tisíc do tvorby internetových stránek. Máme pro vás řešení. Stačí nás jen Kontaktovat.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám