Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Weby s redakčním systémem

Pořiďte si hezký a jednoduchý web s redakčním systémem pro správu obsahu. Budete tak moci vyvěšovat pravidelné zprávy ze života firmy, svolávat valnou hromadu a zveřejňovat další zákonem požadované informace.

Pokud potřebujete sami a často aktualizovat obsah vaší webové prezentace nebo si chcete ponechat možnost průběžně doplňovat webové stránky vaší firmy, je pro vás redakční systém (CMS) ideálním řešením.

Administrační prostředí je navržené tak, aby pro vás bylo jednoduché a uživatelsky přívětivé. V dnešní době existují desítky redakčních systémů, každý má trochu jinou konfiguroci a jiné výhody.

Co získáte s naším redakčním systémem?

  • Možnost změny obsahu webu - články a aktuality
  • Možnost změny kategorií
  • Přidávání dalších textů
  • Přidávání fotografií
  • Správa jazykových mutací
  • Úprava textů na homepage
  • V závislosti na redakčním systému možnost změny reklamních bannerů (za příplatek)
  • Správa kalendáře událostí (za příplatek)

Vstup do administrace webu probíhá přes neveřejnou internetovou adresu, která je zabezpečena vstupním jménem a heslem. Administraci lze provádět odkudkoliv, nezbytný je samozřejmě internetový přístup. Na přání lze nastavit vyšší stupeň zabezpečení prostřednictvím HTTPS protokolu nebo omezený přístup z předem definovaných IP adres.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám