Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Weby pro akciovky

Vytvoření informačního webu pro akciové společnosti rychle a levně. Splňte zákonnou povinost a šetřete přitom prostředky vaší společnosti. Od nás budete mít web rychle a bez průtahů.

Weby pro akciové společnosti: Co vám nabízíme?

  • Vaše nová firemní webová prezentace do dvou týdnů
  • Profesionální a moderní design dle současných standardů
  • Obsah a struktura webu připravená profesionály
  • Propojení s Google Analytics
  • Zajištění domény i hostingu
  • Pomoc s copywritingem a překlady
  • Možnost zajištění SEO optimalizace
  • Jednoduché ovládání administračního prostředí
  • Novinky, katalog produktů, fotogalerie, blog, RSS atd.

Tvorba internetových stránek

Kvalitní web je dnes základem každého podnikání. Chce-li vaše organizace uspět v online i offline světě, měla by svůj web rozhodně mít. Od nového roku je navíc nezbytné mít prezentační web kvůli zveřejňování firemních záležitostí, výročních správ, valných hromad atd. Nabízíme vám webové stránky rychle a za velmi výhodnou cenu.

Microsity i velké prezentační weby

Náš CMS systém je uživatelsky přívětivý a intuitivní. Díky našim profesionálním zkušenostem a sehranému týmu grafiků, programátorů a copywriterů, získáte webové stránky na vysoké úrovni s minimálními vstupními náklady.

Taky se nemusíte obávat, že vás po spuštění stránek do ostrého provozu necháme na holičkách. Pokud budete potřebovat jakékoliv úpravy, nebojte se na nás obrátit.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám