Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Weby na míru

Nestačí vám jednoduché webové stránky? Potřebujete pro svou firmu víc? Nabízíme vám weby pro a.s. na míru, které se plně přizpůsobí vašim potřebám. Ať už se jedná o propojení na informační systém společnosti (ERP), systém pro správu obsahu (CMS), propojení webové prezentace s e-shopem, mobilní aplikace a další, to vše pro vás můžeme zařídit.

Weby na míru pro akciovky

Web na míru se hodí pro všechny velké společnosti, které chtějí prezentovat nejenom svou značku, ale i své produkty či služby. Webové stránky na klíč se dají přizpůsobit designem, grafikou, styly, ale i obsahem nebo funkcemi. Váš web může mít nejrůznější jazykové mutace.

Webová prezentace na míru může obsahovat:

  • grafický návrh webu na klíč,
  • jazykové mutace,
  • propojení na firemní ERP,
  • CMS systém pro správu obsahu s různými úrovněmi uživatelských práv,
  • propojení s firemním e-shopem,
  • speciální funkcionality webu (konfigurátor, filtrování atd.),
  • SEO optimalizaci pro vyhledávače již v základu
  • a mnohé další.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám