Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Vytvoření obsahu pro váš web

SEO texty mají svá vlastní pravidla. Nejde jen o gramatickou správnost a srozumitelnost, SEO texty pro web musí mít správnou strukturu, vhodné členění, vnitřní systém nadpisů atd. SEO texty pro web jsou věda. My jí ale rozumíme a dokážeme připravit SEO texty na míru každé firmě.

Potřebujete naplnit web vaší firmy originálním a zajímavým obsahem? Svěřte tento úkol odborníkovi. Copywriting pro odborné weby a microsity zajišťujeme již od 5.900 Kč podle rozsahu a odbornosti. Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

SEO texty od profesionálů

Máte krásné a funkční webové stránky, ale na obsah nemá u vás ve firmě nikdo čas? Svěřte texty pro web našim profesionálním copywriterům. Kvalita textů totiž často rozhodne o tom, jestli dokážete případného návštěvníka vašeho webu zaujmout a donutit jej k nějaké akci.

Kvalitní SEO texty nejenže dokáží upoutat pozornost čtenáře, ale také umí prodat. Pokud návštěvník velmi rychle nenajde informace, které hledá, opustí váš web a nakoupí u konkurence. Další důležitou součástí textů pro weby je správná hustota klíčových slov pro vyhledávače. I proto je dobré mít texty připravené odborníkem.

Texty a vyhledávače

Kvalitní SEO texty pomáhají uspět ve vyhledávačích. Správným poměrem klíčových slov získáte lepší umístění ve vyhledávačích. Bez dobrého a aktualizovaného textu totiž nikdy nebude SEO optimalizace webu úspěšná.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám