Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Legislativa a.s. a weby

Legislativní změny, které vznikly se zavedením nového občanského zákoníku od 1. 1. 2014 se dotkly i zákona o korporacích. Nově tak například musí mít všechny akciové společnosti webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, a prostřednictvím kterých se bude svolávat valná hromada a zveřejňovat zápis z jejího jednání.  

Nově uzákoněné povinnosti pro a.s.

  • základní údaje o a. s. musí být dohledatelné veřejně na internetu
  • změna stanov akciové společnosti rozhodnutím valné hromady musí mít formu veřejné listiny
  • valná hromada a. s. je svolávána pozvánkou prostřednictvím webu
  • zápis z jednání valné hromady musí být povinně zveřejněn na webových stránkách akciové společnosti
  • představenstvo a. s. provádí zápis do obchodního rejstříku a správu webových stránek společnosti

I firmy, které měly až donedávna pouze produktové stránky, se nyní bez webové prezentace firmy neobejdou. Pokud vaše akciová společnost takové stránky nemá, je třeba spustit je nejpozději do konce června tohoto roku. Do budoucna čeká tato právní úprava i s.r.o. Proto na nic nečekejte a pořiďte si jednoduchou webovou prezentaci vaší společnosti ještě dnes. Zařídíme to pro vás již od 5.900 Kč za web.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám