Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Hosting a doména

Pořiďte si od nás také hosting a doménu a budete mít vše pod jednou střechou. Zjistíme vám vysokou kvalitu služeb a garantujeme dosupnost vašeho webu za všech okolností.

Registrace domén

Zajistíme pro vás registrace a ověření volných domén s koncovkou cz, com, eu a s dalšími koncovkami. Svěřte se našim profesionálům, kteří vám zaregistrují nejen cz doménu, ale navrhnou i eu a com domény s ní související, případně vám pomohou vybrat vhodný název domény a ověřit její dostupnost.

Co všechno získáte při registraci cz domény u nás?

  • Fotogalerii pro fotografie.
  • Webforward, mailforward na vyžádání.
  • Základní zabezpečení domény.
  • Whois s informacemi o doméně.
  • A další služby.

Webhosting pro akciovky

Webhosting je to, co dělá vaše stránky přístupné a viditelné pro ostatní uživatele. Bez hostingu by zkrátka nebyly na internetu vidět a jediný, kdo by si je mohl prohlížet, byste byli vy sami. Kvalitní webhosting je tudíž nezbytný pro fungování vašeho webu.vašim stránkám místo na svém serveru a dá jim unikátní adresu. Díky tomu je pak vaše prezentace na internetu dostupná všem uživatelům internetu.

Jako poskytovatel webhostingových služeb vám přidělíme vaše místo na serveru. Poskytujeme webhostingové služby té nejvyšší kvality a doporučíme vám takový typ hostingu, který vám bude zcela vyhovovat.

Co v rámci webhostingu získáte?

  • Umístění na serveru dle požadavků na kapacitu.
  • 99,9% garanci dostupnosti.
  • Technickou podporu v režimu 24/7.
  • Jednoduché nastavení.
  • Rýchlý hosting bez čekání.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám