Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

Trvalá SEO podpora webu

Kromě textů na míru vám můžeme vytvořit také jakoukoliv webovou prezentaci, od jednoduchých micrositů až po rozsáhlé weby propojené s dalšími systémy. Dodáváme také personalizované e-shopy.

Jsme profesionálové v oblasti webových prezentací, SEO textů a SEO optimalizace. Sledujeme nejnovější trendy a vždy vám dokážeme nabídnout kvalifikovanou pomoc a podporu.

Proč je SEO optimalizace důležitá?

SEO optimalizace pro vyhledávače je zaměřena na získání více návštěvníků stránek, což pomáhá získat vyšší postavení ve vyhledávačích. Cílem optimalizace je umístit vaše webové stránky na prvních stranách vyhledavačů.

Síla vyhledávačů je značná. Průzkum ukázal, že 90% všech uživatelů internetu používá vyhledávače, které jim pomáhají v činnostech souvisejících s internetem. Seznam, jako hlavní „hráč“ vytváří cca 70% všech internetových aktivit, které souvisí s vyhledáváním na českém internetu.

Analýza klíčových slov

Prvním krokem při SEO a PPC je vybrat nejlepší možná klíčová slova, které vaše cílová skupina využívá pro hledání na webu. Správné klíčové slovo nebo spojení je rozhodující pro celý úspěch optimalizace. Naši profesionálové vám pomohou vybrat správná klíčová slova a díky tomu se návštěvníci změní v platící zákazníky.

SEO SWOT analýza konkurečních webů

Víte, kdo je cílovou skupinou pro vaše klíčová slova? Kolik firem soutěží o stejnou skupinu? Najdeme příležitosti, jak těchto informací využít ve váš prospěch. Náš SEO tým nabízí detailní pohled v rámci SEO optimalizace na konkurenční trh pro vybraná klíčová slova a pomůže vám rozvíjet strategie k dosažení úspěchu ve vyhledávačích.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám