Weby pro akciovky rychle a levně, to jsou designové, na správu jednoduché a uživatelsky přívětivé weby. Dodáme vám takovou webovou prezentaci, jakou potřebujete. Nezáleží na tom, jestli vám stačí jednoduchá microsite anebo hledáte profesionální webovou prezentaci pro vaši firmu včetně napojení na informační systém.  

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn i do korporací. Všechny akciovky nyní musí mít webové stránky, kde budou zveřejněny povinné údaje o firmě, zápisy z jednání valné hromady, termíny atp. Pořiďte si web pro vaši firmu rychle a levně. Garantujeme vám spuštění do dvou týdnů a velmi příznivé ceny za tvorbu, doménu a hosting. Zvolte profesionální řešení.

Chci firemní web

10 důvodů, proč zvolit profesionálního dodavatele webu

  1. Web připravený profesionálním dodavatelem splňuje nezbytné parametry kvalitní a uživatelsky přívětivé internetové prezentace.
  2. Skvělý design, uživatelská přívětivost, responsivnost, to vše naše weby pro akciovky umí.
  3. Profesionální dodavatel vám zajistí kromě webu pro akciovky rovněž hostingové služby, případně vám sežene a zajistí vhodnou doménu pro vaši a.s.
  4. Rychlost, kvalita, spolehlivost a garance: to jsou parametry, které profesionální dodavatel internetových stránek pro akciové společnosti musí splňovat.
  5. Dobře naprogramovaný web má již v základu všechny nezbytné SEO parametry, takže nebudete zbytečně penalizováni od vyhledávačů.
  6. Profesionální dodavatel bude schopen zajistit vám i kvalitní obsah webu pro akciovky, budete-li ho potřebovat.
  7. Jazykové mutace, rozšíření a doplnění webu pro a.s., s tím vším vám můžeme pomoci.
  8. Dlouhodobá spolupráce v oblasti SEO a copywritingu vás udrží na předních pozicích ve vyhledávačích.
  9. Web pro akciovky dokáže profesionální dodavatel připravit a spustit již do dvou týdnů.
  10. Garance dostupnosti internetových stránek a pomoc s případným řešením problému je pro profesionálního dodavatele samozřejmostí.

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás
 
Internetové stránky
pro akciové společnosti

NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám